Dzień otwarty i trening naborowy w KOSSM PZKosz. Człuchów!!!

Chcecie połączyć rozbudowany program szkoleniowy z grą w swoim klubie? KOSSM PZKosz Człuchów jest to jedyny w Polsce stacjonarny ośrodek w ramach programu KOSSM, gdzie zawodnicy są zakwaterowani w bursie z całodobową opieką pedagogiczną, objęci są stałą opieką fizjoterapeuty, biorą udział w międzynarodowej lidze EYBL lub EGBL, mają 8 jednostek treningowych w tygodniu, w tym 3 treningi motoryczne oraz 1 trening w formie odnowy biologicznej na pływalni. W ośrodku realizowane są programy szkoleniowe PZKosz gdzie duży nacisk kładziony jest na technikę indywidualną. W każdy piątek zawodniczki i zawodnicy wracają do domów by brać udział w treningach i meczach swoich klubów. Polecamy!!!

Serdecznie zapraszamy w dniu 13.04.2019 r. na dzień otwarty i trening naborowy do KOSSM PZKosz. Człuchów!!!