W niedzielę 15 października, juniorzy młodsi UKS ZSS Człuchów, rozegrali swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej na własnym boisku. Naszym dzisiejszym przeciwnikiem była drużyna Chojniczanki Chojnice. Już od samego początku meczu, na boisku dominował tylko jeden zespół. Piłkarze ZSS raz za razem nękali bramkarza rywali kolejnymi akcjami, czego efektem było aż 8 strzelonych bramek w pierwszej połowie spotkania.

Czytaj więcej...

Po wysokim zwycięstwie dwa tygodnie temu w spotkaniu z Tęczą Brusy (8: 1) i remisie na bardzo trudnym terenie w Parchowie z wiceliderami (2: 2), w środę 11 października, nasi juniorzy młodsi UKS ZSS Człuchów, w zaległym spotkaniu pierwszej kolejki SKO Junior B1, pokonali 3: 1 drużynę MKS-u Debrzno. Było to trzecie kolejne spotkanie, w którym nasi chłopcy schodzili z murawy niepokonani. Dzisiejszy mecz nie był jednak łatwą przeprawą dla naszych piłkarzy. Spotkanie rozgrywane było w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy ciągle padającym deszczu i nasiąkniętej wodą murawie.

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści spędzili wieczór i noc na wspólnym oglądaniu filmów. Wieczór upłynął w bardzo przyjaznej atmosferze. Czuliśmy się jak w prawdziwym kinie!

Czytaj więcej...

W sobotnie deszczowe popołudnie (07.10.2017 r.), Junior C1 UKS ZSS Człuchów na stadionie w Dębnicy, podejmował niepokonaną drużynę z Bytowa. Przed początkiem spotkania zdobycie, chociaż jednego punktu można by było uznawać za duży sukces, biorąc pod uwagę siłę naszych dzisiejszych przeciwników (Bytovia Bytów po 7 kolejkach zajmowała 1 miejsce w tabeli, inkasując komplet punktów we wszystkich swoich dotychczasowych meczach i legitymując się bilansem bramkowym 52-2).

Czytaj więcej...