7 października br. w Lidzbarku nad Jeziorem Lidzbarskim odbyły się XII Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Wyścigach Smoczych Łodzi. W zawodach wystartowali zawodnicy UKS ZSS Człuchów sekcji smoczych łodzi.

Czytaj więcej...

W niedzielę 15 października, juniorzy młodsi UKS ZSS Człuchów, rozegrali swoje ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej na własnym boisku. Naszym dzisiejszym przeciwnikiem była drużyna Chojniczanki Chojnice. Już od samego początku meczu, na boisku dominował tylko jeden zespół. Piłkarze ZSS raz za razem nękali bramkarza rywali kolejnymi akcjami, czego efektem było aż 8 strzelonych bramek w pierwszej połowie spotkania.

Czytaj więcej...

Po wysokim zwycięstwie dwa tygodnie temu w spotkaniu z Tęczą Brusy (8: 1) i remisie na bardzo trudnym terenie w Parchowie z wiceliderami (2: 2), w środę 11 października, nasi juniorzy młodsi UKS ZSS Człuchów, w zaległym spotkaniu pierwszej kolejki SKO Junior B1, pokonali 3: 1 drużynę MKS-u Debrzno. Było to trzecie kolejne spotkanie, w którym nasi chłopcy schodzili z murawy niepokonani. Dzisiejszy mecz nie był jednak łatwą przeprawą dla naszych piłkarzy. Spotkanie rozgrywane było w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy ciągle padającym deszczu i nasiąkniętej wodą murawie.

Czytaj więcej...

4 października br. na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miastku odbyły się Pófinały Wojewódzkie w Badmintonie szkół średnich. W turnieju wzięli udział uczniowie z Łodzierzy, Miastka oraz reprezentacje dziewcząt i chłopców z Liceum Ogólnokształcącego Sportowego w Człuchowie.

Czytaj więcej...