Święty Mikołaj i jego pomocnicy zaprosili dzieci z Pływackiej i Piłkarskiej Akademii Przedszkolaka do mikołajkowych zabaw. Święty przekonał się, że wszystkie dzieci były grzeczne i potrafią wykonywać skłony, podskoki i inne  sportowe zadania. Oczywiście, mali sportowcy pokazali Mikołajowi, że kochają sport a on zadowolony i uśmiechnięty, obdarowawszy ich prezentami, wyruszył w podróż do innych, grzecznych dzieci ...

Czytaj więcej...

W dniu dzisiejszym z okazji Mikołajek nasi najmłodsi pływacy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w trochę inny sposób.  Nurkowanie, pływanie z balonem to tylko niektóre z nich. Jednak największą frajdą były skoki do wody z zatapianiem lub odbijaniem balona.

Natomiast najstarsi uczniowie mieli dzień odpoczynku od treningu. Zamiast rywalizować ze sobą na dystansie rywalizowali ze sobą  w piłce wodnej. Mecz był bardzo wyrównany a po ciężkich dwóch połowach spotkanie zakończyło się remisem.

 

Czytaj więcej...

W tym tygodniu zakończyła się pierwsza część pływackich zmagań. Tym razem uczniowie rywalizowali w  stylu klasycznym i zmiennym. Większość pobiła swoje rekordy życiowe, a najlepsi otrzymali medale ufundowane przez Uczniowski Klub Sportowy ZSS. Gratulujemy i czekamy z niecierpliwością na wiosenną odsłonę zawodów ph.  „Bicie rekordów w pływaniu”.

Czytaj więcej...

Na początku listopada rozpoczęły się zmagania młodych sportowców pod  hasłem „Bicie rekordów w pływaniu”. Pierwszy etap to zawody pływackie w stylu grzbietowym. Tylko z podstawówki wystartowało ponad 80 uczniów! Zawodnicy mieli do pokonania dystans 25m i 50m.  Kolejny etap to zmagania w stylu dowolnym. Wielu z naszych najmłodszych podopiecznych pobiło swoje rekordy życiowe zdobywając tym samym zasłużone medale.  Z niecierpliwością czekamy na kolejne zmagania …

Czytaj więcej...

Dzisiaj na basenie odbyły się pierwsze zajęcia dla sześciolatków. Mali pływacy, pod czujnym okiem trenerów, oswajali się z wodą  i  doskonale się bawili. Kolejne zajęcia już w środę o 17.45 lub w czwartek o 16.45, na które serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej...