3 października br. na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie odbyły się Pófinały Wojewódzkie w Badmintonie. W turnieju wzięli udział uczniowie z Bytowa, Miastka oraz reprezentacje dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej Sportowej oraz Gimnazjum Sportowego w Człuchowie.

Czytaj więcej...

- dostarczają nam witamin, dzięki nim jesteśmy zdrowi

- mamy zdrowe zęby

- jesteśmy szczupli

- nabywamy odporności ...

W szkole realizujemy program, dzięki któremu przez 20 tygodni w roku uczymy się zdrowych nawyków jedzenia: pijemy mleko, chrupiemy warzywa, odkrywamy nowe smaki soków owocowych albo po prostu zjadamy surowe owoce. Od czasu do czasu będzie też jogurt, serek albo kefir - wszystko dla zdrowia!

Programem objęci są wszyscy chętni uczniowie kl. 1-5. Finansowanie to środki unijne i krajowe, więc uczestnicy korzystają bezpłatnie. SMACZNEGO!

 

 

W sobotnie deszczowe popołudnie (07.10.2017 r.), Junior C1 UKS ZSS Człuchów na stadionie w Dębnicy, podejmował niepokonaną drużynę z Bytowa. Przed początkiem spotkania zdobycie, chociaż jednego punktu można by było uznawać za duży sukces, biorąc pod uwagę siłę naszych dzisiejszych przeciwników (Bytovia Bytów po 7 kolejkach zajmowała 1 miejsce w tabeli, inkasując komplet punktów we wszystkich swoich dotychczasowych meczach i legitymując się bilansem bramkowym 52-2).

Czytaj więcej...