Marcysia – bohaterka pracy wykonanwj przez uczniów klasy 4a poprowadziła ich do zwycięstwa. Twórczość uczniów klasy 3b została sklasyfikowana na wysokim 3 miejscu. Finaliści w nagrodę pojadą do Fojutowa, zaś ich młodsi koledzy z 3b otrzymają nagrody ufundowane przez Zakład Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór.  Wszystkim gratulujemy. Zapraszamy też na wystawę prac pokonkursowych, która zostanie otwarta 13.12.2017

Czytaj więcej...

Dziś w podwójnej roli pojawili się w szkole przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie. Jak przystało na Mikołajki - przywieźli prezenty. Każdy pierwszoklasista dostał odblask i brelok z latarką a wszystko po to, by zapewnić sobie i bliskim bezpieczeństwo w poruszaniu się po drogach i chodnikach o zmierzchu oraz wieczorem. Dziękujemy!!!

Czytaj więcej...

6.grudnia bez Mikołaja? O, nie! Dziś Mikołajów było wielu, ale jeden,ten największy i najstarszy, rozdawał prezenty. Było śpiewnie, zabawnie i trochę tajemniczo. Dziękujemy Radzie Rodziców, która wsparła dobroczynnego Staruszka i dzięki temu w całej szkole było też słodziutko.

Czytaj więcej...