Zastępstwa :

 

14.12.2017r. (czwartek)


O.Sydorenko
3. 1-2 SPS - zajęcia ruchowe na świetlicy (E. Wysocka)
4. 1-2 SPS - zajęcia ruchowe na świetlicy (E. Wysocka)
7. 3 SPS -zwolnieni/zajęcia świetlicowe (A. Ginda)
8. 3 SPS - zwolnieni/zajęcia świetlicowe (A. Ginda)


S.Wojtczak
7.00-8.00 –świetlica –I.Nita
8.00-8.45 - świetlica – I.Nita za kl. 4
3. 3b GiMS –A. Burak (zamiast 8g)
4. 3b GiMS –S.Horobiowska- Trębicka (j. angielski)
6. 4a SPS –D. Lew Kiedrowski (gr. łączone 4a i 4b)


M.Czapiewska
1. 3 LOS - zwolnieni
2. 3 LOS -zwolnieni
3. 2b GiMS –K. Milewska (biologia)
4. 1a LOS –W. Kujawska (j. angielski)
5. 2a GiMS –K. Milewska (biologia)
7. gr. LOS -zwolnieni
8. gr. LOS -zwolnieni
9. gr. LOS -zwolnieni


I.Kubowicz
4. 6 SPS – O. Kowalczyk
5. 6 SPS –R. Łącki (j. polski)
6. 3a GiMS - R. Łącki (j. polski)
7. 1b LOS – zwolnieni
8. 1a LOS –zwolnieni


M.Lubińska
2. 5a SPS –A. Burak(gr. łączone 5a i 5b)
3. 7b SPS –B. Romanowska(gr. łączone 7a i 7b)
4. 7b SPS –W. Kraszewski (gr. łączone 7a i 7b)
5. 5b SPS -J.Chlastacz (gr. łączone 5a i 5b SPS)
6. 5b SPS –A.Górska(gr. łączone 5a i 5b SPS)


K.Pałczyńska – Guguła
4. 5b SPS – W.Melnyk (technika - gr. łączona z 5a)
5. 5a SPS – J.Chlastacz (j.angielski - gr. łączona z 5b)
6. 6 SPS – A.Dombrowski
7. gr. 2 LOS - zwolnieni
8. gr. 2 LOS - zwolnieni

M.Gostomczyk
1. 5a SPS –A. Burak(gr. łączone 5a i 5b)

2. 5a SPS –A. Burak(gr. łączone 5a i 5b)

s. Daria
6. IVc SPS – D. Mazur (j. angielski)
7. II a GS – A. Górska(zamiast 8g)
8. VII c SPS – A. Burak(zamiast 9g)
9. VII bSPS – zwolnieni


B. Zamośny
1. gr. OSSM - R. Pawłowski (gr. łączona)
2. gr. OSSM - R. Pawłowski (gr. łączona)
5. gr. LOS - M. Gwiżdż (mała salka)
6. gr. LOS - M. Gwiżdż (mała salka)

15.12.2017 piątek


s. Daria
4. III b GS - K. Milewska (zamiast 1g)
5. V a SPS - D. Lew Kiedrowski (gr. łączona 5a,5b)
6. IV c SPS - zwolnieni/zaj. świetlicowe
7. II b GS - zwolnieni
8. VII c SPS - zwolnieni


B. Zamośny
5. gr. OSSM - R. Pawłowski (gr. łączona)
6. gr. OSSM - R. Pawłowski (gr. łączona)
7. gr. LOS - zwolnieni
8. gr. LOS - zwolnieni


M. Gostomczyk
1. gr. I LOS - zwolnieni
2. gr. I LOS - zwolnieni
3. VII a SPS - K. Milewska (gr. łączona 7a,7b)

O.Sydorenko
1. 2 SPS - zajęcia świetlicowe (M.Lenkiewicz)
2. 2 SPS - zajęcia świetlicowe (M.Lenkiewicz)
3. 3 SPS - R.Pawłowski
4. 3 SPS - R.Pawłowski


S.Wojtczak
1. 2a GS - zwolnieni
2. 4a SPS - D. Lew Kiedrowski (gr. łączone 4a i 4b)


M.Czapiewska
1. 7c SPS - R. Pawłowski
2. 2b GS - I. Dickmann s. 117
3. 3b GS - I. Ostaszewska (j. angielski)
4. 1b LOS - I. Ostaszewska
5. 1b LOS - D. Lew Kiedrowski (wos)
7. 7b SPS - P.Maciejczyk (religia)


I.Kubowicz
1. 6 SPS - zwolnieni
2. 6 SPS - I. Nita
3. 1 a LOS - B. Romanowska- matematyka
4. 7b SPS - P. Krajewski (gr. łączone 7a i 7b)


M.Lubińska
1. 7b SPS - B. Romanowska(gr. łączone 7a i 7b)
2. 7b SPS - B. Romanowska(gr. łączone 7a i 7b)
3. 2b GS - M. Słoboda
4. 2b GS - M. Słoboda
5. 5b SPS - D. Lew Kiedrowski (gr. łączone 5a i 5b SPS)


K.Pałczyńska – Guguła
1. 5 b SPS - O.Kowalczyk (j.polski - grupa łączona 5a i 5b – s. 39)
2. 4c SPS - M. Grzelak
3. 7 b SPS - K. Milewska (grupa łączona 7a i 7b – s. 05)
5. 6 SPS - E. Mrozewska