Komunikat w sprawie zawieszenia zajęć.

 

Komunikat w sprawie zawieszenia zajęć.

 

W związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem Premier RP
i Minister Edukacji Narodowej podjęli decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w dniach od 12 do 25 marca 2020 r.

W dniach 12 i 13 marca br. będą prowadzone zajęcia opiekuńczo- wychowawcze dla uczniów klas 1-8 SPS w sytuacji, gdy rodzice nie będą w stanie zorganizować, w tak krótkim czasie, opieki. Zajęcia opiekuńcze mają pozwolić na umożliwienie rodzicom zorganizowania tej opieki na kolejne dwa tygodnie, w których szkoła będzie zamknięta. Uczniowie korzystający z obiadów powinni przynieść w te dni ze sobą posiłek, ponieważ obiady nie będą wydawane.

Uczniowie LOS od 12 marca br. przez najbliższe dwa tygodnie nie przychodzą do szkoły.

Nauczyciele będą pozostawać w gotowości do pracy, będą pomagać uczniom w uzupełnianiu wiadomości lub rozwijaniu kompetencji przy wykorzystaniu dostępnych pomocy dydaktycznych i materiałów rekomendowanych przez MEN. W tym celu zostaną wykorzystane: dziennik elektroniczny (komunikator), strona internetowa szkoły, mailing. Uprzejmie prosimy o uważne śledzenie informacji pojawiających się na e- dzienniku oraz innych środkach komunikacji i bezwzględne dostosowanie się do zawartych tam rekomendacji dotyczących samodzielnej pracy uczniów w domu.

 

Dyrektor Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie

Małgorzata Gostomczyk

 

KOMUNIKAT MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ