‼️ SZKOŁA PODSTAWOWA SPORTOWA W CZŁUCHOWIE NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ W WOJEWÓDZTWIE 🥇🏆🔥💪

Wielkim sukcesem zakończyła się rywalizacja sportowa szkół za rok szkolny 2020/2021 dla Szkoły Podstawowej Sportowej w Człuchowie. Nasza „podstawówka” w kategorii Igrzyska Dzieci drugi raz z rzędu zajęła pierwsze miejsce 🥇 w województwie pomorskim. Ponadto w klasyfikacji Igrzyska Młodzieży Szkolnej zostaliśmy sklasyfikowani na wysokim 5 miejscu, natomiast nasze Liceum Ogólnokształcące Sportowe zajęło 2 miejsce 🥈 w Licealiadzie. Nasi uczniowie od września do czerwca zbierali punkty w takich dyscyplinach sportowych jak: sztafetowe biegi przełajowe, szachy, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, badminton, tenis stołowy, pływanie, unihokej, dwa ognie, trójbój lekkoatletyczny.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów i trenerów 🏆👏