👍🏆🥇🔝🔥JESTEŚMY MISTRZAMI POLSKI 🔥🔝🏆🥇👍💪

Ogromny sukces naszych zawodników podczas Ogólnopolskich Drużynowych Biegów przełajowych🏃‍♂️🏃‍♂️nasi reprezentanci w kategorii 2012 i młodsi okazali się bezkonkurencyjni na trasie i zostali Mistrzami Polski🤯🤯🥇🏆💪 Wielkie Brawa!

Bardzo dobrze pobiegli również starsi uczniowie i w kategorii 2010 i młodsi wywalczyli VIII miejsce w Polsce!🔥🔝💪💪 Do podium zabrakło niewiele punktów a stawka była niezwykle wyrównana. Należą się im wielkie podziękowania gdyż to oni wywalczyli awans dla młodszej ekipy w Finałach Wojewódzkich💪💪👍👍👍

Ten wielki sukces to zasługa wszystkich naszych trenerów🔝, którzy od lat wkładają serce w rozwój naszych uczniów!

Gratulacje dla zawodników i rodziców! 💪💪👍Jesteście najlepsi! 🔥🔥

Kadra:
(2010 i młodsi) VIII MIEJSCE W POLSCE
Kamil Krakowiak💪
Krystian Gawlik💪
Igor Skwiercz💪
Jan Chromiec💪
Kacper Wójcik💪
Krzysztof Wojtas💪

(2012 i młodsi) I MIEJSCE W POLSCE
Jan Król 💪
Filip Wójcik 💪
Hubert Słomiński 💪
Marcel Wincenciak💪
Antoni Łakomski💪
Alan Wojtas💪

👍BRAWO👏👏👏