Czy to możliwe, że nauczyciel też był kiedyś dzieckiem?👶

Odpowiedzi na to pytanie szukali nasi uczniowie biorąc udział w konkursie pt.”Rozpoznaj pedagoga swego, po zdjęciu                    z dzieciństwa jego”. Na szkolnym korytarzu zawisły 23 fotografie ukazujące pedagogów w różnych okresach ich życia. Dopasowanie zdjęcia z dzieciństwa do odpowiedniego nauczyciela okazało się nie lada wyzwaniem. Niesamowitą spostrzegawczością wykazały się Oliwia Przyszlak z kl. 5a oraz Eliza Lacroix z kl. 3c rozpoznając 18 nauczycieli i tym samym wygrywając konkurs.

Dziękujemy wszystkim uczniom za dobrą zabawę, nauczycielom za udostępnienie prywatnych fotografii, Samorządowi Uczniowskiemu za pomysł i realizację oraz gratulujemy zwycięzcom.

Poniżej przedstawiamy również skład nowo wybranego Małego Samorządu Uczniowskiego:

przewodniczący: Filip Całkowski z kl. 2b

zastępca: Liliana Kaczyńska z kl. 3b

członek: Wiktor Zając z kl. 1a

Z jesiennymi pozdrowieniami, Mały Samorząd Uczniowski.