Dominik IX zawodnikiem w Polsce!!! 👍💪🔥

W zorganizowanych w Stargardzie Mistrzostwach Polski w biegu na 2000m, w kategorii 2007/08 nasz uczeń Dominik Mroziewicz zajął 9 miejsce! Jest to tym większy sukces, że podczas biegu musiał się mierzyć z zawodnikami o rok starszymi od siebie.
To nie jedyne ostatnie sukcesy naszego młodego “biegacza”.
– Tylko w marcu tego roku Dominik zajął I miejsce w Trzebielinie w biegu na 1500 metrów w Cross Festiwalu Bytowskim
– Był najlepszy w biegu na 2000 metrów w człuchowskich zmaganiach “Ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, bijąc drugiego na mecie aż o 42 sekundy!
Dominik na co dzień w naszej szkole trenuje⚽️piłkę nożną⚽️. Skutecznie łączy sukcesy w lekkoatletyce z innymi sportami drużynowymi, reprezentując naszą szkołę w zawodach w piłce nożnej, koszykowej, ręcznej, unihokeju i tenisie stołowym.
Dominik regularnie powoływany jest do kadry województwa. Największym osiągnięciem w jego zawodniczej karierze jest udział w Mistrzostwach Polski w Lublinie, kwalifikując się do grona 32 najlepszych zawodników z całej Polski. Nasz uczeń wywalczył sobie to miejsce pomimo roku różnicy w stosunku do pozostałych finalistów.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty!!! 👏👏👏👍👍👍💪💪💪🔥🔥🔥