Futbolowe popisy najmłodszych adeptów piłki nożnej ⚽️👏🔥👍👀

Nasi najmłodsi piłkarze z klas I-III rozegrali dzisiaj turniej halowy którego hasłem przewodnim był “Mój Ulubiony Zespół” dlatego na parkiecie mogliśmy zobaczyć drużyny FC Barcelony, Realu Madryt, PSG, Francji, Manchesteru United czy Manchesteru City, a każdy z uczestników mógł zagrać w koszulce swojego ulubionego zespołu. Była to znakomita okazja żeby zaprezentować swoje umiejętności, były piękne bramki, dużo skutecznych dryblingów, dokładne podania czy niesamowite interwencje bramkarzy, ale najważniejszy był uśmiech i dobra zabawa. Gratulacje dla wszyskich uczestników🥇💪💪💪👍

Sponsorem nagród był prezes UKS ZSS Człuchów👍 Dziękujemy! 

Już w od poniedziałku zapraszamy do wspierania naszych piłkarzy, którzy zaczynają zmagania w Ogólnopolskim Turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Nasza szkoła jest gospodarzem pierwszego etapu kwalifikacyjnego.

Startujemy:

✓ Poniedziałek o godzinie 10:00 na orliku kategoria U-8, 

✓ Wtorek godz. 10:00 kat. U-10, godz. 12:00 kat. U-12.

Zapraszamy wszyskich do kibicowania !!!