Kajakarze wracają z medalami z Wałcza 😀💪🚣

Siedem medali zdobyli nasi kajakarze podczas Memoriału im. Mariana Matłoki i Kazimierza Góreckiego w Wałczu. W regatach wzięło udział ponad 20 klubów z Polski i Niemiec. Zawodnicy rywalizowali na dystansach 200m i 500m, na kajakach jednoosobowych i dwuosobowych. Niepokonana dziś była nasza uczennica Martyna Cukierska, która pewnie zwyciężyła w K-1 200m i 500m 💪 Ponadto na K-1 200m i 500m dzieci chłopców po brązowe medale popłynął Przemysałw Wielewski 🥉🥉 Brązowe medale zdobyli również Łukasz Berndt i Krzysztof Chmurzyński w K-2 200m młodzików 2009 🥉 Srebrne medale odebrali Krzysztof Kaczor i Szymon Gmura w K-2 200m młodzików 2008 🥈 oraz Konrad Klimek i Kamil Kowalczyk w K-2 200m juniorów młodszych 🥈 W regatach wzięło udział 18 uczniów naszej szkoły. Pozostali zajęli miejsca w pierwszej “10” regat. Wielkie gartulacje za wyniki oraz wolę walki mimo bradzo trudnych warunków atmosferycznych👏💪