Nasi uczniowie zdobywają Puchar Polskiej Federacji Smoczych Łodzi ‼️

Nie mieli sobie równych zarówno w kategorii Junior Open, jak i Junior Mikst, w której muszą wiosłować co najmniej cztery dziewczyny. Kajakarze naszej szkoły po raz trzeci z rzędu zdobyli dwa złote medale Długodystansowych Mistrzostw Polski w Wyścigach Smoczych Łodzi. Sukces odnieśli na dystansie 2 km 400 m na Jeziorze Starogrodzkim w Chełmnie 

Składy mistrzowskich osad:

Junior Open: bębniarz Martyna Cukierska, wiosłujący: Kamil Kowalczyk, Nikita Stovba, Krzysztof Kaczor, Krzysztof Chmurzyński, Łukasz Berndt, Antoni Mackiewicz, Robert Tkaczenko, Tomasz Jachowicz, Przemysław Wielewski, Bartosz Wesołowski, sternik: Marcin Matczak.

Junior Mikst: bębniarz Łukasz Berndt, wiosłujący: Kamil Kowalczyk, Nikita Stovba, Krzysztof Kaczor, Krzysztof Chmurzyński, Antoni Mackiewicz, Konrad Klimek, Martyna Cukierska, Julia Kowalczyk, Judyta Wiatr, Liliana Kalembka, sternik: Marcin Matczak.