Niezmierzona siła ludzkich myśli…💭💭💭

Zastanawialiście się kiedyś skąd się wzięło myślenie? Czy jest męczące i czy ma swoje granice? A może wiecie jak myślenie zmienia nasz mózg? Dzisiejszy Dzień Pozytywnego Myślenia zainspirował nas do poszukiwania odpowiedzi na nurtujące pytania i zgłębiania tajników wiedzy o mózgu i myśleniu. Doszliśmy do wniosku, że pozytywne myślenie i nastawienie zmienia nasz świat. Życzymy wszystkim uczniom,rodzicom i nauczycielom samych dobrych i pozytywnych myśli.

Pamiętaj! „Jakie ziarno dzisiaj zasiejesz w swoim umyśle, taki jutro zbierzesz w swoim życiu plon”.

                                                                                                                                                                                              Napoleon Hill