Obroniliśmy podwójne MISTRZOSTWO POLSKI 🔥🔥💪💪🥇🥇🚣🚣‍♀️

Dwa złote medale człuchowskich kajakarzy w Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Wyścigach Smoczych Łodzi w Chełmnie. Z dużym sukcesem z Jeziora Starogrodzkiego wracają nasi uczniowie, którzy byli bezkonkurencyjni podczas Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Wyścigach Smoczych Łodzi. Zarówno osada Junior Open, jak i Junior Mikst (co najmniej 4 dziewczyny w osadzie) obroniły tytuły Mistrzów Polski na dystansie 2400m. Wielkie gratulacje 🔥💪

Junior Open:

Bębniarz: Łukasz Berndt

Wiosłujący: Kamil Kowalczyk, Marcin Niziałek, Bogdan Lapin, Krzysztof Chmurzyński, Krzysztof Kaczor, Antoni Mackiewicz, Bartłomiej Golonka, Konrad Klimek.

Sternik: Marcin Matczak

Junior Mikst:

Bębniarz: Liliana Kalembka

Wiosłujący: Kamil Kowalczyk, Julia Kowalczyk, Bogdan Lapin, Krzysztof Chmurzyński, Martyna Kosiarkiewicz, Antoni Mackiewicz, Martyna Cukierska, Konrad Klimek.

Sternik: Marcin Matczak

Trener: Łukasz Imianowski