Piłkarze Gimnazjum Sportowego trzecią drużyną w Półfinale Wojewódzkim w Ustce ⚽️ 🥉

Po zaciętej rywalizacji ostatecznie zajmujemy trzecie miejsce w Półfinale Wojewódzkim w piłce nożnej chłopców. Do szczęścia zabrało niewiele. Przed ostatnim meczem zajmowaliśmy pierwszą lokatę. Niestety w tym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość SMS Bytów, wcześniej remisując z SP nr. 3 Ustka i pokonując zwycięzcę dzisiejszych zawodów Szkołę Mistrzostwa Sportowego ze Słupska.

Duże brawa dla zawodników za walkę i godne reprezentowanie naszej szkoły na szczeblu wojewódzkim.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

  1. SMS Słupsk 6 pkt.
  2. SMS Bytów 6 pkt.
  3. ZSS CZŁUCHÓW 4 pkt.
  4. SP nr. 3 Ustka 1 pkt.

Naszą szkołę reprezentowali:

Podhalicz Krzysztof, Biłanicz Kacper, Prądziński Bartosz, Gliniecki Kacper, Mastaliński Dawid, Małecki Adrian, Dowksza Paweł, Tomczyk Dawid, Jasiak Aleksander, Moczadło Jakub

Trener: Dowksza Piotr