Sposoby świetlicowe na zabawy odlotowe 😊

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić, że świetlica pełną parą dołączyła również do społeczności „teamsowej”. W ten sposób chcemy Wam drogie Świetliczaki umilić wolny czas i pokazać, że Teams to nie tylko nauka, ale również wspaniała zabawa.

Aby uczcić ten moment ogłaszamy KONKURS, którego szczegóły dostępne są już na platformie.

Klikajcie, sprawdzajcie, wchodźcie, czytajcie i bawcie się do woli! Nie zapominajcie przysyłać Waszych zdjęć, filmików, rysunków i wszystkich wytworów Waszej wyobraźni. Teraz dzięki programowi staje się to jeszcze bardziej możliwe.

Krótka zapowiedź …… przyszły tydzień pod hasłem KOLOROWY TYDZIEŃ, będzie przepełniony kolorami niczym tęcza. Pilnujcie jaki kolor ubioru będzie obowiązywał każdego dnia, liczymy na Waszą kreatywność i chętnie zobaczymy Wasze uśmiechnięte buzie w barwnych kolorach.

Przesyłamy moc uścisków, do zobaczenia!

Wasze Panie ze świetlicy 🙂