Srebrne i brązowe medale CZŁUCHOWSKICH SMOKÓW !!! 🥈🥉🚣🙂🔥

Z dwoma medalami: srebrnym w kategorii JUNIOR WOMEN brązowymi w kategorii JUNIOR MIKST wrócili z Bydgoszczy zawodnicy UKS ZSS Człuchów. Były to bardzo ciężkie zawody ze względu na tropikalny upał, który zastał nas torze regatowym Brdyujście. Jednocześnie cieszymy się z pierwszego w historii medalu w kategorii Junior Women. Serdeczne gratulacje dla całej SMOCZEJ drużyny 🙂

Skład Junior Women:

sternik: Andrzej Machoń, bębniarz: Filip Szwemin, wiosłujący: Julia Kowalczyk, Judyta Wiatr, Sara Krakowiak, Agnieszka Paciorek, Lena Zblewska, Zuzanna Obłąk, Zofia Blicharz, Wiktoria Makulska, Martyna Kosiarkiewicz, Patrycja Polikowska.

Skład Junior Mikst:

sternik: Andrzej Machoń, bębniarz: Martyna Kosiarkiewicz, wiosłujący: Oleksandr Mitsenko, Filip Szwemin, Kamil Kowlaczyk, Marcin Niziałek, Oskar Schramka, Julia Kowalczyk, Judyta Wiatr, Sara Krakowiak, Agnieszka Paciorek, Zofia Blicharz, Wiktoria Makulska.