Czytamy, rozwijamy się, zwyciężamy – laureaci, finaliści i wyróżnieni Wielkiego Maratonu Czytelniczego

Z dumą informujemy, że nasi uczniowie odnieśli sukcesy  w Ogólnopolskim Konkursie pt. „Wielki Maraton Czytelniczy” pod patronatem Kuratora Oświaty w Gdańsku! Podczas uroczystej gali odebrali tytuły laureatów i finalistów oraz wyróżnienia będące zwieńczeniem wielu miesięcy pracy, systematycznej lektury i pasji do książek. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Jesteśmy z Was bardzo dumni! Pobyt w Gdańsku był również okazją do wspólnego spędzenia czasu – między uroczystościami nie zabrakło spaceru po urokliwej Starówce Gdańska oraz chwili przyjemności przy pysznych lodach. 🍦😊

O to zwycięzcy:

„ Spotkacie nowych przyjaciół” dla klas 2-3 SPS

Wyróżnienia:

Mikołaj Hille- 2b

 Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” dla klas 4-6 SPS

 Laureaci:

Daria Mroziewicz – 6a

Ireneusz Wielewski- 6a

Hanna Wruszczak – 6a

Franciszek Lendo- 6c

 Finalista

Maksymilian Zabłocki- 5b

W lustrze książki dla klas 7-8 SPS

Laureaci:

Iga Rumińska – 7a

Aleksandra Chmielecka 7b

Bartosz Wielewski 7b

Adam Kowalski 8a

 Finalista

Błażej Korczak- 8c

„Na literackim szlaku  dla szkół ponadpodstawowych

Laureaci:

Weronika Skoczypiec- 3b Los

Sara Lewicka – 3b Los