Z dumą informujemy, że nasi uczniowie odnieśli sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie pt. „Wielki Maraton Czytelniczy” pod patronatem Kuratora Oświaty w Gdańsku! Podczas uroczystej gali odebrali tytuły laureatów i finalistów oraz wyróżnienia będące zwieńczeniem wielu miesięcy pracy, systematycznej lektury i pasji do książek. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Jesteśmy z Was bardzo dumni! Pobyt w Gdańsku był również okazją do wspólnego spędzenia czasu – między uroczystościami nie zabrakło spaceru po urokliwej Starówce Gdańska oraz chwili przyjemności przy pysznych lodach. ![]()
![]()
O to zwycięzcy:
„ Spotkacie nowych przyjaciół” dla klas 2-3 SPS
Wyróżnienia:
Mikołaj Hille- 2b
Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” dla klas 4-6 SPS
Laureaci:
Daria Mroziewicz – 6a
Ireneusz Wielewski- 6a
Hanna Wruszczak – 6a
Franciszek Lendo- 6c
Finalista
Maksymilian Zabłocki- 5b
W lustrze książki dla klas 7-8 SPS
Laureaci:
Iga Rumińska – 7a
Aleksandra Chmielecka 7b
Bartosz Wielewski 7b
Adam Kowalski 8a
Finalista
Błażej Korczak- 8c
„Na literackim szlaku dla szkół ponadpodstawowych
Laureaci:
Weronika Skoczypiec- 3b Los
Sara Lewicka – 3b Los







































