Bardzo cicha noc…

Uczniowie klas 7-8 SPS oraz LOS wzięli udział w przedstawieniu świątecznym przygotowanym przez uczniów klas 1a, 1b, 2b, 2c oraz 3a LOS. Wigilijny wieczór stał się pretekstem, aby przypomnieć wszystkim odwieczne prawdy, że człowiek jest niepowtarzalny, jedyny i wyjątkowy, a życie krótkie i kruche, które trzeba szanować jak najcenniejszy skarb. Należy pamiętać o tych, którzy są wśród nas “chociaż w innej postaci”, bo przecież w każdym domu jest “puste miejsce blisko drzwi…” Święta to czas dawania i dzielenia się. Uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu SPS przygotowali podarunki dla Szpitala Dziecięcego w Kaniewie, które wręczyli przewodniczącej  Stowarzyszenia Kaniewskie Socjalne Inicjatywy.

Niech przesłanie dzisiejszego przedstawienia pozostanie w naszych sercach nie tylko w ten wigilijny czas….