Brązowe medale gimnazjalistów na Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego w piłce ręcznej chłopców!

W dniu 07.03.2019r. uczniowie Gimnazjum Sportowego oraz Szkoły Podstawowej Sportowej wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Człuchowskiego w piłce ręcznej chłopców, które odbyły się w Czarnem.

Zespół reprezentujący barwy naszej szkoły w składzie: Błażej Sulej, Piotr Krzebietke, Maksymilian Pacenko, Stanisław Chwiećko, Tomasz Pytlak, Krzysztof Podhalicz, Marek Nowak, Adrian Małecki, Dawid Mastaliński, Kacper Gliniecki i Bartosz Prądzyński zajął 3 miejsce. Niewiele zabrakło do finału. W półfinale nasza drużyna walczyła jak równy z równym z zespołem z Debrzna i 30 sekund przed końcem straciła bramkę, która zadecydowała, że nie weszliśmy do finału. W meczu o 3 miejsce wygraliśmy z zespołem z Przechlewa 12:3. Zespół prowadził trener Andrzej Kochanowski.