Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym,  pt. „Czy znasz twórczość Pauliny Hendel?”, zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Miastku.  Do udziału  w konkursie zgłosiło się 138 uczestników z województwa pomorskiego.  Konkurs składał  się  z etapu szkolnego, z którego  wyłoniono 3 osoby do reprezentowania naszej szkoły w części regionalnej. Natomiast do finału zakwalifikowała się 1 osoba. Konkurs polegał na napisaniu testu sprawdzającego znajomość treści książki z serii „Zapomniana księga” pt. „ Łowca”.

Mam ogromny zaszczyt ogłosić, że  po raz kolejny  I  miejsce zajęła  nasza uczennica Magdalena Cyra  z klasy 2d  Liceum Ogólnokształcącego Sportowego . Ze względu na sytuację epidemiczną odbiór nagrody głównej odbył w mniej uroczysty sposób, niż dotychczas.

Serdecznie gratulujemy sukcesu.