Czytanie się opłaca

Uczniowie klas 1-3 wyruszając w październiku w nieznaną pełną przygód podróż, tworzyli klasową wieżę czytelniczą, która z tygodnia na tydzień na podstawie ilości przeczytanych stron zwiększała się🤗. W tej wyprawie towarzyszyły nam Pomorska Biblioteka Pedagogiczna we współpracy z panem Mirosławem Glinieckim  z Teatru Stop ,Miejska Publiczna Biblioteka im. Janusza Korczaka oraz Biblioteka Szkolna, które nagrodziły naszych uczniów za tak wspaniałą aktywność czytelniczą. Najmłodsi stali się małymi aktorami uczestnicząc w warsztatach teatralnych, przenieśli się również do świata mydlarskiego tworząc własne mydełka oraz zachwycili się także florystyką tworząc piękne plastyczne bukiety🤗🌻🌹 Czytanie jest naprawdę imponującą ,pełną niespodzianek i jeszcze nie do końca odkrytą tajemnicą….I jak myślicie? Warto czytać?