Dziękujemy za ten rok ….

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Mimo wielu przeciwności i trudności jakie spotkały uczniów, nauczycieli i rodziców rok szkolny kończy się szczęśliwie. Ósmoklasiści oraz maturzyści zdali swoje egzaminy i czekają na wyniki a pozostali uczniowie spokojnie udają się na wakacje, by odpoczywać po tym niezwykle trudnym roku.

Dziękując za wyrozumiałość, cierpliwość, wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Dyrekcja Zespołu Szkół Sportowych
im. Polskich Olimpijczyków w Człuchowie