Dzień Otwarty oraz Targi Pracy i Edukacji

Dziś odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla przyszłych licealistów, w ramach którego można było wziąć udział w bardzo ciekawych warsztatach. Wspólnie mówiliśmy o toposach oraz dyskutowaliśmy o tym, jak zapobiegać niedożywieniu na świecie. Przeprowadzaliśmy także różne eksperymenty chemiczne – między innymi tworzyliśmy czarny śnieg i próbowaliśmy podpalać dolary. W pracowni biologicznej odbywały się badania pod mikroskopem prawdziwych narządów zwierzęcych. W sali językowej natomiast pracowaliśmy z piosenką, uczyliśmy się także technik szybkiego zapamiętywania i tworzenia grafik komputerowych.

Byliśmy także obecni na Targach Pracy i Edukacji, gdzie można się było zapoznać z naszą ofertą edukacyjną i zasadami rekrutacji, sprawdzić, jak pracują grupy mundurowe a także spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Szczegółowe informacje na ten temat można także znaleźć na naszej stronie internetowej http://zss.czluchow.org.pl/rekrutacja/

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i tak ogromne zainteresowanie naszą ofertą. Było nam miło gościć Państwa w naszej szkole i mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku szkolnym.