Finały WOJEWÓDZKIE w Badmintonie 🏸🙂👏

Od środy do piątku odpowiednio we Władysławowie, Gdańsku i Gniewie nasi uczniowie rywalizowali w Finałach Wojewódzkich w Badmintonie Drużynowym. Tuż za podium uplasowały się nasze licealistki oraz chłopcy z klas 7-8 SP. Ponadto chłopcy z klas 5-6 SP zajęli 5 miejsce, a dziewczęta z klas 5-6 SP, 7-8 SP oraz licealiści uplasowali się na 6 miejscu. Są to wielkie sukcesy naszych uczniów, którzy rywalizowali z zawodnikami, którzy na co dzień trenują badmintona.  Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników za walkę do ostatniej lotki 👏

Dziewczęta 5-6 SP:

 1. Milena Gasperowicz
 2. Pola Puszcz
 3. Wiktoria Szymańska

Dziewczęta 7-8 SP:

 1. Lena Piworowicz
 2. Oliwia Gryka

Dziewczęta LO:

 1. Amanda Lemańczyk
 2. Julita Sauda

Chłopcy 5-6 SP:

 1. Filip Rutkowski
 2. Radosław Baranowski

Chłopcy 7-8 SP:

 1. Oskar Dowksza
 2. Jakub Hercun

Chłopcy LO:

 1. Marcin Niziałek
 2. Anton Romaniuk