W spódnicy i w krawacie

Dzisiaj bawiliśmy się bardzo tłumnie w Dzień Spódnicy i Krawata Spódnica, Pofałdowany, Sukienka, Tkanina Wiązanie, Więzi, Wzorzyste, Projekt   Tego dnia kobiety i kobietki w naszej szkole pozwoliły spodniom odpocząć w szafie i do szkoły przyszły w spódnicach.  Szerokie lub wąskie, długie lub krótkie spódnice dumnie przemykały po szkolnych korytarzach. I choć to święto spódnicy do zabawy zaproszono i krawaty, które pięknie prezentowały się na męskich koszulach i bluzach. Ale na tym nie koniec!  W świetlicy wszyscy mogli posłuchać ulubionych utworów oraz potańczyć do ich rytmu. Poczuć się nie tylko jak modele, ale i kreatorzy mody, tworząc projekty spódnic lub krawatów według własnych pomysłów.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę 🙂 W szkole panowała miła i przyjemna atmosfera, a dowodem tego są poniższe zdjęcia.