FINAŁY WOJEWÓDZKIE ZA NAMI

Fantastycznie zaprezentowali się nasi koledzy podczas  Finału Wojewódzkiego Licealiady
w Siatkówce .  W turnieju brało udział sześć najlepszych drużyn z województwa pomorskiego. Poziom drużyn był bardzo wyrównany, dzięki czemu rozgrywane mecze były niezwykle emocjonujące. Reprezentanci LOS rywalizowali z zawodnikami z takich ośrodków siatkarskich jak : Trefl Gdańsk, GKS Stoczniowiec, SOS Lębork, SOS Malbork , czy  Starogard Gd. Chłopcy grali rewelacyjnie!!! Pokazali olbrzymią wolę walki, determinację , nie ustępując doświadczonym zawodnikom, grając jak ” Równy z Równym”.  Genialna postawa chłopaków i słowa uznania

  Taka lekcja i zebrane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości !!!
Już dziś zaczynamy przygotowania  do rozgrywek SIATKÓWKI PLAŻOWEJ !!!!
Mamy nadzieję, że także zameldujemy się w Finale Wojewódzkim 🙂