Gra terenowa z okazji Dnia Rodziny

Gra terenowa z okazji Dnia Rodziny

Spacer po Człuchowie z okazji Dnia Rodziny? Dlaczego nie!? A w połączeniu z zadaniami, które miała wykonać każda z klas to dopiero super zabawa! Tak wyglądało w tym roku świętowanie Dnia Rodziny w klasach 1-3. Rodzice i ich dzieci odziani w barwy klasowe zmierzyli się m.in.  z zagadkami logicznym,  musieli „odwiedzić” policyjną cele, poprosić strażaków o „wypożyczenie” stroju czy zmierzyć najszersze drzewo. Zadań było sporo, ale najważniejszy był czas wspólnie spędzony ze „szkolną” rodziną. Po spacerze czekał na wszystkich grill i dużo słońca 😉

Za pomoc w organizacji Dnia Rodziny dziękujemy:

Rada Rodziców

Komenda Powiatowa Policji

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

Galeria Marlena

Myjna Mark-Trans

Tomasz Frazik Serwis Ogumienia

Dentysta Rodzinny

Świat Dziecka

Kolporter Człuchów

Żabka ul. Wojska Polskiego

Powiatowa Bursa Szkolna

Myjnia samochodowa PKS

Zakłady mięsne Skiba

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne „Bagietka” Sp z o.o

Hurtownia Spożywcza Szczepan Sp. j.

Goodvalley

PPUH Zdrój Janusz Machoń