“Gwiazda jeszcze nie spadła…”

Uczniowie klas 7-8 SPS,  GimS oraz 1-3 LOS zostali dziś wprowadzeni w świąteczny nastrój, a wszystko to za sprawą krótkiego przedstawienia “Gwiazda jeszcze nie spadła…”. Była to historia przeciętnej polskiej rodziny, która mogłaby żyć w naszym najbliższym sąsiedztwie. Ojciec na emigracji, matka wiecznie zabiegana, buntujące się dzieci i magia zbliżających się świąt…Każdy mógł wyciągnąć morał, że życie nie jest łatwą sztuką, ale czasami odrobina wiary w cuda czyni nasze życie o wiele bardziej znośnym. Przesłanie przedstawienia oraz życzenia Pani Dyrektor niech towarzyszą nam przy wigilijnym stole, w blasku choinki, przy dźwiękach pięknych polskich kolęd.

Szczególnie dziękujemy naszym aktorom za piękny występ: Julia Zuchmańska (7 SPS), Miłosz Jeżakowski (1b LOS), Krzysztof Mrożek (1b LOS), Wiktoria Sawicka (1b LOS), Karolina Stanisławczyk (1b LOS), Liwia Wachnik (2a LOS), Alicja Zatorska (2a LOS), Agata Jamrógiewicz (2a LOS), Dawid Maślanka (3a LOS), Jakub Smoliński (3a LOS).