Jeeeesssttt!!!!Bronimy tytuł Vice Mistrza Polski na smoczej łodzi w Bydgoszczy

Z dwoma medalami: srebrnym w kategorii JUNIOR WOMEN brązowymi w kategorii JUNIOR MIKST wrócili z Bydgoszczy zawodnicy UKS ZSS Człuchów. Były to bardzo ciężkie zawody ze względu na silną konkurencję oraz  boczny wiatr na torze regatowym Brdyujście.  Cieszymy się z drugiego w historii medalu w kategorii Junior Women i utrzymanie tytułu Vice Mistrza Polski w tej kategorii. Serdeczne gratulacje dla całej SMOCZEJ drużyny 🙂

Skład Junior Women:

sternik: Andrzej Machoń, bębniarz: Filip Szwemin, wiosłujący: Julia Kowalczyk, Judyta Wiatr,Oliwia Wiśniewska, Agnieszka Paciorek, Lena Zblewska, Zuzanna Obłąk, Zofia Blicharz, Wiktoria Makulska, Martyna Kosiarkiewicz, Patrycja Polikowska.

Skład Junior Mikst:

sternik: Andrzej Machoń, bębniarz: Zuzanna Obłąk, wiosłujący: Oleksandr Mitsenko, Filip Szwemin, Kamil Kowlaczyk, Marcin Niziałek, Oskar Schramka, Julia Kowalczyk, Judyta Wiatr, Michał Górzyński, Agnieszka Paciorek, Zofia Blicharz, Wiktoria Makulska.