Kinder+ SPORT Joy of moving

Kinder+ SPORT Joy of moving jest to największym turniejem mini siatkówki w Polsce, a wojewódzkie turnieje są eliminacjami do ogólnopolskich rozgrywek. Nasze młode siatkarki i siatkarze wzięli udział w turniejach mini siatkówki, które obejmowały swoim zasięgiem całe województwo pomorskie. Mieliśmy swoich reprezentantów w kategorii “dwójek” i “trójek” dziewcząt oraz “trójek” chłopców. Najlepiej zaprezentowali się chłopcy zajmując II miejsce ustępujący tylko drużynie Trefl Gdańsk. Wśród dziewcząt najwyższe miejsce to IX – w obu kategoriach, jednak to duży sukces ponieważ w kategorii “dwójek” było aż 41 zespołów.
Turnieje mini siatkówki są wspaniałą okazją żeby aktywnie spędzać czas z rówieśnikami. Każdy z zawodników zrobił ogromny postęp dzięki zaangażowaniu na treningach i chęci do pracy. Kolejny Turniej Kinder+ Sport już w marcu, natomiast w najbliższą sobotę dziewczęta będą rywalizować w Kobylnickiej Lidze Mini Siatkówki. Gratulujemy i powodzenia 🙂