Kolorowy tydzień w świetlicy

To był bardzo kolorowy tydzień w świetlicy. Każdego dnia królował inny kolor. Poniedziałek był zielony, tego dnia uczyliśmy się jak segregować śmieci i dbać o naszą planetę. Wtorkowi przyporządkowaliśmy kolor żółty. Rozmawialiśmy o emocjach, po to żeby 15 maja w Dzień Polskiej Niezapominajki obdarować się własnoręcznie zrobionymi niebieskimi kwiatkami z dobrym przekazem pamięci o drugiej osobie. W czwartek zajęliśmy się wszystkim co zdrowe i pomarańczowe. Przypomnieliśmy sobie, że aby być silnym i zdrowym musimy dbać o naszą dietę oraz potrzebujemy dużo witamin, a dzień zakończyliśmy pijąc sok pomarańczowy. Piątek był dniem ulubionego koloru. W naszej szkole zrobiło się kolorowo, uczniowie bawili się barwami, tworzyli kolorowe obrazy, nowe odcienie kolorów. Istny festiwal kolorów!