Konkurs pt. “Moja pierwsza książka”

O tym że “sportowa” czyta już zdążyliśmy się dowiedzieć, ale w minionym czasie  uczniowie klas trzecich udowodnili również, że poprzez czytanie wzbogacają swój zasób słownictwa, swoją wyobraźnię, twórczość. A w jaki sposób to zrobili? Zamienili się w pisarzy i pisarki oraz stworzyli i wydali swoje własne pierwsze książki. Jury miało przed sobą ogromne wyzwanie aby wyłonić zwycięzców. Wszystkie książki były ciekawe, pełne przygód, a każda z nich opowiadała zupełnie inną historię. To było wspaniałe doświadczenie czytać twórczość naszych uczniów. Kto wie, może wśród nich znajduje się przyszły słynny autor wielu bestsellerów. Fundatorem nagród w konkursie jest Rada Rodziców, której dziękujemy za wspieranie młodych artystów, a naszym uczniom życzymy kolejnych twórczych sukcesów.