Konkurs Trzecioklasistów o tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia

„Jedyna rzecz, której można być pewnym na tym świecie, to tabliczka mnożenia.” (Lucy Maud Montgomery)

W tych słowach utwierdzili się nasi trzecioklasiści, którzy w licznym gronie postanowili sprawdzić swoje siły w konkursie o tytuł Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia. Konkurs odbył się w trzech etapach. Wszyscy uczniowie podeszli do zadania bardzo poważnie i walczyli co do sekundy. Do ostatniego etapu zakwalifikowali się najlepsi z najlepszych, a bezkonkurencyjna okazała się uczennica klasy 3c, która we wszystkich etapach rozwiązała działania najszybciej i nie popełniła żadnego błędu.

Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie w organizacji konkursu oraz ufundowanie nagród, a wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.