Koszykarze grali dla WOŚP!

W dniu 25.01.2024r. koszykarze trenujący w naszej szkole wzięli udział w turnieju koszykówki 3 na 3, któremu przyświecał szczytny cel czyli zbiórka pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Około 60ciu zawodników i zawodniczek w 3 różnych kategoriach rozegrało turniej oraz wrzuciło coś do puszki tak żeby również koszykarze dołożyli swoją cegiełkę do słynnej akcji charytatywnej.

Było dużo emocji sportowych i sporo ciekawych akcji. Były łzy zwycięstwa oraz rozczarowania ale jedno jest pewne, nie zabrakło dobrej zabawy. Turniej miał bardzo ciekawy przebieg o czym świadczy finał “Mikstów” gdzie ostatni rzut Filipa Całkowskiego zadecydował o zwycięstwie zespołu “Chicago”.

Klasyfikacja medalowa na koniec turnieju:

Klasy 6 chłopcy

  1. Buły – Bartłomiej Gomułka, Filip Drzazga, Igor Hannusch
  2. Dream Team – Piotr Wójcik, Marcel Górski, Patryk Kołodziejczak
  3. Nathan Ojdana, Julian Pujanek, Mateusz Antoszko

Klasy 4 – 5 chłopcy

  1. Motorolki – Aleksander Szewa, Jaroslav Leleka, Ireneusz Wielewski
  2. Face to Face – Bartosz Wielewski, Tymon Szłapinski, Marcel Gierszewski
  3. Sigmy – Maksymilian Szłapinski, Jan Petrecki, Adam Nagórski, Franciszek Lendo

Klasy 2 – 4 “Miksty”

  1. Chicago – Lena Piotrowska, Filip Całkowski, Alicja Pietrzak
  2. FC Człuchów – Franciszek Imianowski, Ludwik Ziółtkowski, Michalina Michalska
  3. Maniek – Weronika Lubińska, Oskar Kochanowski, Oliwia Gawlik