Mamy finalistę WMC

Po raz kolejny udowodniliśmy, że w naszej szkole nie liczy się tylko sport, ale ważną rolę odgrywa także książka. Otóż nasi uczniowie z klas 2-3  oraz 4-6 SPS wzięli udział w Wielkim Maratonie Czytelniczym zorganizowanym przez Wojewódzką I Miejską Bibliotekę Publiczną  w Gdańsku pod Patronatami Honorowymi: Pomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gdańska.

Miło nam ogłosić, że Adam Kowalski uczeń klasy 2 został Finalistą,  spośród 3327 uczestników, natomiast Marysia Ciesielska z klasy 6 otrzymała wyróżnienie. Niektórym czytelnikom zabrakło niewiele punktów, aby znaleźć się w gronie wyróżnionych. Nasi uczniowie nie tylko starają się zostać super sportowcami, ale również znajdują czas na czytanie książek.  Wszystkim uczestnikom tegorocznego Wielkiego Maratonu Czytelniczego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów czytelniczych.