Medale kajakarzy podczas Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS

W minioną sobotę na jeziorze Rychnowskim w Człuchowie odbyły się XIX Otwarte Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS juniorów i młodzików oraz Regaty Kajakowe Dzieci o Puchar Starosty Człuchowskiego. W zawodach startowali uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej oraz Liceum Ogólnokształcącego Sportowego w Człuchowie, którzy sześciokrotnie stawali na podium. Złoty medal zdobył Konrad Klimek z klasy 6 SPS. Po srebrne medale sięgnęli Szymon Gmura, Julia Kowalczyk i Martyna Cukierska z 6 SPS oraz Zuzanna Wytrążek i Krzysztof Niziałek z II LOS. Na najniższym stopniu podium stanęła Sara Krakowiak z klasy 7 SPS. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Oto wyniki:

1m – Konrad Klimek

2m – Szymon Gmura

2m – Martyna Cukierska/Julia Kowalczyk

2m – Zuzanna Wytrążek

2m – Krzysztof Niziałek

3m – Sara Krakowiak

4m – Marcin Niziałek

4m – Nikola Dywel

4m – Marcin Niziałek/Filip Szwemin

4m – Wojciech Kiciński

5m – Szymon Gmura/Adrian Gołubiński

5m – Martyna Cukierska

5m – Kamil Kowalczyk

6m – Sara Kurzelewska

6m – Łukasz Berndt/Krzysztof Kaczor

6m – Sara Kurzelewska/Maja Wisiecka

7m – Nikola Dywel/Sara Krakowiak

7m – Sara Kurzelewska

8m – Adrain Gołubiński

9m – Łukasz Berndt

9m – Filip Szwemin

12m – Krzysztof Chmurzyński/Antoni Mackiewicz

16m – Antoni Mackiewicz

17m – Krzysztof Kaczor

18m – Krzysztof Chmurzyński