Międzyklasowy turniej w “dwa ognie” klas 4-5 SPS

Po siedem drużyn dziewcząt i chłopców z klas 4-5 SPS rywalizowało o tytuł Mistrza Szkoły w “dwa ognie”. Zespoły składały się z 7 zawodników. Rozegrano 28 meczy, każdy po 5 minut. W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się uczennice klasy 5a SPS, drugie miejsce dla klasy 5c SPS, a trzecie miejsce zajęły dziewczęta z 4b SPS. Wśród chłopców zwyciężyli uczniowie klasy 5c SPS, drugie miejsce dla klasy 5a SPS, a trzecie miejsce zajęli chłopcy z 4a SPS. Najlepsze drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami ufundowanymi przez Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie. Turniej był znakomitą okazją dla trenerów by znaleźć najlepszych zawodników, którzy będą reprezentowali naszą szkołę podczas Mistrzostw Powiatu Człuchowskiego w Dwa Ognie. Gratulujemy i życzymy sukcesów. Oto końcowe klasyfikacje:

Dziewczęta: 1m-5a, 2m-5c, 3m-4b,4m-4a, 5m-4c, 6m-5b, 7m-4d;

Chłopcy: 1m-5c,2m-5a, 3m-4a, 4m-4b, 5m-5b, 6m-4c, 7m-4d;