Międzynarodowy Dzień Kropki

W piątek  13 września w naszej szkole uczniowie obchodzili Międzynarodowy dzień Kropki. Tego dnia mogli wykazać się  kreatywnością, odkryć swoje pasje i talenty, dostrzegali kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie zwracał uwagi. Wspólnie bawiliśmy się , poszukiwaliśmy kropek,  pojawiła się także kropkowa fotobudka.Tego dnia odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez świetlicę szkolną z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Wyniki konkursu :
I miejsce : Wiktoria Stopa 1a , Oliwia Kilian 1a
II  miejsce : Marcel Trzebiński 2c , Iga Rumińska 1a
III miejsce : Maja Bartkowska 2c  , Lena Kowcun 2b , Pola Puszcz 3b
Wyróżnione prace :
Emil Marcinowski 3b
Filip Tchórzewski 2c
Wiktoria Nemchyna 3b
Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu ! 🙂