Mini Volley CUP 2019 – worek medali dla ZSS Człuchów!

Po raz siódmy najmłodsi adepci siatkówki mogli sprawdzić swoje siły na turnieju mini siatkówki Mini Volley Cup organizowanym przez naszą szkołę i istniejący przy niej klub sportowy UKS-ZSS Człuchów. W sobotę 12 stycznia br. ponad setka dzieci rywalizowała o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii. W „dwójkach” chłopców bezkonkurencyjna okazała się para: Oskar Dowksza i Filip Rutkowski. „Trójka” dziewcząt czyli Lena Piworowicz, Agata Bartosiewicz i Dominika Ziółkowska, oraz „czwórka” z klas VIII tj. Marta Baranowska, Jowita Kraska, Natalia Kriese, Marta Wołoszyn , Magdalena Wisiecka również stanęły na najwyższym stopniu podium. „Czwórka” dziewcząt Natalia Romanik, Julia Sprenger, Aleksandra Karpowicz i Lena Piworowicz uległa w finale zespołowi z Brus i ostatecznie zajęła II miejsce. Tuż za podium uplasowali się Radosław Baranowski i Mieszko Hoppe oraz Amelia Krassowska, Nikola Magdziak, Zuzanna Knut i Zuzanna Szcygielska. Naszą szkołę reprezentowali również: Martyna Kowalik, Agata Morawska, Agata Chojnacka, Maja Gawłowicz, Jakub Prondziński, Filip Kamyszek, Wojciech Wojtaszczyk, Kacper Kaszubowski oraz Kacper Szałapata. Rok 2019 fantastycznie rozpoczął się dla młodych siatkarzy ZSS a  praca na treningach zaowocowała świetnymi wynikami. Gratulujemy wszystkim wyników i zaangażowania . Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację .