MINI VOLLEY CUP

Po raz ósmy najmłodsi adepci siatkówki mogli sprawdzić swoje siły na turnieju mini siatkówki Mini Volley Cup organizowanym przez naszą szkołę i istniejący przy niej klub sportowy UKS-ZSS Człuchów. Niespełna sześćdziesiąt drużyn rywalizowało o tytuł najlepszej drużyny w swojej kategorii.

W „dwójkach” chłopców nasi siatkarze okazali się bezkonkurencyjni i zajęli najwyższe miejsca na podium. Najlepszą drużyną okazała się para Radek Baranowski i Filip Rutkowski, na drugim miejscu uplasowała się para Wojtek Wojtaszczyk i Marcel Biernikowicz a trzecie miejsce Kacper Kaszubowski i Kacper Szałapata. Dziewczęta w „dwójkach” Wiktoria Nita i Nadia Nowak zdecydowanie wygrały swoją kategorię, natomiast o podium otarły się Julia Osiowy i Magdalena Gappa zajmując miejsce IV.

Kolejną kategorią były „trójki” gdzie również reprezentanci ZSS Człuchów wiedli prym. Dziewczęta w składzie Zuzanna Knut, Oliwia Gryka i Amelia Krassowska zajęły II miejsce natomiast chłopcy zajęli najwyższe stopnie podium: miejsce I ­– Filip Rutkowski, Radek Baranowski i Marcel Biernikowicz, a miejsce II –  Mieszko Hoppe, Franek Polek, Wojtek Wojtaszczyk.

W „czwórkach” dziewcząt zgłoszona była największa liczba drużyn. Mimo wszystko nasze drużyny zakończyły rywalizację na bardzo wysokich miejscach: II miejsce – Lena Piworowicz, Agata Bartosiewicz, Zuzanna Szczygielska i Oliwia Gryka, a miejsce III drużyna w składzie – Zuzanna Knut, Amelia Krassowska, Aniela Kolter i Nikola Magdziak.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju  i zaangażowanie i ciężka praca na treningach zaowocowała świetnymi wynikami. Gratulujemy. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację turnieju . Do zobaczenia na kolejnym turnieju 🙂