Mistrzostwa Liceum Ogólnokształcącego Sportowego w lekkoatletyce już za nami :)

17.09.2020 zostały zorganizowane Mistrzostwa Szkoły w lekkoatletyce. Zawody rozgrywane były przy pięknej pogodzie, sporej liczbie zawodników i doskonałej atmosferze. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Sportowego startowali w następujących konkurencjach: bieg 100 m, skok w dal, pchnięcie kulą oraz bieg  800 m i 1000 m. Najlepsi zawodnicy zostali udekorowani pamiątkowymi medalami, które ufundował UKS ZSS Człuchów.

WYNIKI :

100 m dziewczęta
1 M –   Klaudia Kalinowska                                                                                                                                  2 M – Marcelina Gałan                                                                                                                                3 M – Wiktoria Senrau


100 m chłopcy

1M – Nazari Oszyjko                                                                                                                                   2M – Jakub Babiński                                                                                                                             3M – Marcel Stoltmann


Skok w dal dziewcząt

1M – Marcelina Gałan                                                                                                                         2M – Klaudia Kalinowska                                                                                                                                 3M – Oliwia Magdziak


Skok w dal chłopców

1M – Jan Kazymir                                                                                                                                2M – Marcel Stoltmann                                                                                                                             3M – Jurand Hamerski


Pchnięcie kulą dzięwcząt

1M – Weronika Żabińska                                                                                                                              2M –    Klaudia Kalinowska                                                                                                                        3M – Agnieszka Paciorek


Pchnięcie kulą chłopców

1M – Jan Kazymir                                                                                                                                          2M – Nikodem Cys                                                                                                                        3M – Czesław Robawski


800 metrów dziewcząt

1M – Martyna Kosiarkiewicz                                                                                                                                       2M – Weronika Trypuz                                                                                                                                3M – Klaudia Kalinowska


1000 metrów chłopców

1M – Marcel Stoltmann                                                                                                                                    2M – Kuliński Jakub                                                                                                                                 3M – Kacper Walczak

Wszystkim zawodnikom bardzo dziękujemy. Gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy na następne zawody 🙂