Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu zakończone!

Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali na co ich stać bezkonkurencyjnie pokonując inne szkoły na mistrzostwach powiatu w pływaniu. W piątek na basenie  w Człuchowie rywalizowały ze sobą szkoły podstawowe z Człuchowa SP1 oraz Szkoła Podstawowa Sportowa a także szkoła Podstawowa z Czarnego. Natomiast w Licealiadzie zmierzyły się z sobą dwie Człuchowskie szkoły Zespół Szkół Technicznych oraz Liceum Ogólnokształcące Sportowe. Mistrzostwa powiatu zakończyły się wielkim sukcesem Szkoły Sportowej która we wszystkich rywalizacjach wywalczyła pierwsze miejsca. Teraz nasi uczniowie przygotowują się na finał województwa w pływaniu który odbędzie 12 Marca w Kościerzynie (igrzyska młodzieży szkolnej) oraz 16 Marca w Tczewie (igrzyska dzieci).

Serdecznie zapraszamy!