Mistrzostwa szkoły podstawowej w piłce nożnej

Po długiej przerwie wracamy do sportowych zmagań. Uczniowie klas IV-VIII rywalizowali dziś w Mistrzostwach Szkoły w piłce nożnej. Podzieleni zostali na 4 zespoły, zaś kapitanowie wybrali nazwy swoich drużyn bazując na zespołach występujących na co dzień w polskiej EKSTRAKLASIE. Cały turniej przebiegał w towarzystwie pięknej, słonecznej pogody. Jak zwykle w zawodach nie zabrakło pięknych bramek, świetnych parad bramkarskich i co najważniejsze uśmiechów na ustach. Cieszymy się, że znów możemy spotkać się razem na boiskach piłkarskich i rozwijać swoje sportowe pasje.

Klasyfikacja Końcowa:

  1. Raków Częstochowa
  2. Lech Poznań
  3. Lechia Gdańsk
  4. Legia Warszawa

Najlepszy Strzelec:  Wojciech Jasiak

Najlepszy Zawodnik: Szymon Skwiercz

Najlepszy Bramkarz: Filip Szeliga