Młodziczki zakończyły ligę wojewódzką

Mimo zdalnej nauki nasze siatkarki trenowały i w pełni wykorzystały szansę na rozwój. Dziewczęta poprawiły swoje umiejętności techniczne i taktyczne, współdziałały w zespole, uczyły się wiary w siebie i własne możliwości, kształtowały charakter i budowały relacje. A co najważniejsze rozwijały swoją pasję, jaką jest siatkówka.

W ciągu rozgrywek dziewczęta grały na parkietach siatkarskich w Słupsku, Gdyni, Chwaszczynie, Starogardzie Gdańskim i Kwidzynie. Rozegrały 16 spotkań, 36  setów i włożyły mnóstwo serca w zdobycie każdego punktu. Gratulujemy dziewczętom pasji, zaangażowania i wytrwałości.

Drużyna w składzie:

Natalia Romanik, Julia Sprenger, Maja Gawłowicz, Amanda Lemańczyk, Lena Piworowicz, Zuzanna Szczygielska, Oliwia Gryka, Zuzanna Knut, Nikola Magdziak, Zofia Stanios, Amelia Krassowska