Młodzieżowa Liga Piłki Siatkowej w Chojnicach

Przez ostatnie 6 miesięcy trzy drużyny Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie rywalizowały o miano najlepszych w Młodzieżowej Lidze Piłki Siatkowej w Chojnicach. Nasza szkoła zdominowała całą ligę zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i w nagrodach indywidualnych.

W końcowej klasyfikacji bezapelacyjnie najlepszą drużyną w kategorii szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych została reprezentacja klas III gimnazjum Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie. Tuż za nimi znalazły się nasze młodsze siatkarki z klas VII i II gimnazjum. W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych oraz kobiet pierwsze miejsce zajęły licealistki naszej szkoły.

Na gali zakończeniowej Młodzieżowej Ligi Piłki Siatkowej w Chojnicach drużyny otrzymały puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Wyróżnione zostały również najlepsze zawodniczki rozgrywek. W młodszej kategorii wyróżniono: Kingę Mikołajczak (III klasa gimnazjum) oraz Klaudię Wiśniewską (II klasa gimnazjum), a Weronika Stefańska (klasa II gimnazjum) została MVP całej ligi. Wśród szkół licealnych wyróżnienie odebrała Paulina Lubińska (klasa I LOS), a MVP ligi została również zawodniczka naszej szkoły: Paulina Drąg (I klasa LOS).

 

Składy drużyn Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie:

Reprezentacja klas III gimnazjum (I miejsce):

Weronika Stefańska, Agata Rekowska, Kinga Mikołajczak, Aleksandra Gaweł, Martyna Swakowska, Natalia Maik, Weronika Żabińska, Daria Krauza, trener: Bartosz Węgrzyn.

Reprezentacja klas VII szkoły podstawowej oraz II gimnazjum (II miejsce):

Klaudia Wiśniewska, Zofia Ejsmont, Natalia Kriese, Wiktoria Dalecka, Marta Okońska, Aleksandra Niedźwiedź, Marta Baranowska, Marta Wołoszyn,  Jowita Kraska, Klaudia Szreder, trener: Krzysztof Patyna.

Reprezentacja Liceum Sportowego w Człuchowie (I miejsce):

Maja Peciak, Małgorzata Niedźwiedź, Julia Wiśniewska, Natalia Smolińska, Zuzanna Wesołowska, Klaudia Wachnik, Paulina Drąg, Nadia Tomaszczyk, Paulina Lubińska, Magdalena Ejsmont, Anna Michałowska, trener: Bartosz Węgrzyn.