Mundurowi na medal!!!!!

         Świetnie zaprezentowali się nasi koledzy i koleżanki  w Grand Prix Powiatu Człuchowskiego  klas mundurowych oraz formacji paramilitarnych. Na obiektach Powiatowej Bury Szkolnej zorganizowana została kolejna edycja, w której wzięły udział szkoły z Białego Boru, Czarnego, Czerska, Chojnic oraz Człuchowa. Uczestnicy musieli wykazać się nieprzeciętną sprawnością sportową, celnym rzutem, szybkością w składaniu i rozkładaniu broni ,a także pewnością podczas próby strzeleckiej. Reprezentanci  naszej szkoły zajęli II m w klasyfikacji drużynowej.

                                                                                                   Gratulacje!!!!!

 

Możemy cieszyć się również z wyróżnień indywidualnych 🙂

Marcelina Kosiarkiewicz- II m w torze sprawnościowym

Filip Obłąk – III m w torze sprawnościowym

Wojciech Dziemiańczyk  – II m w składaniu-rokładaniu broni

Kacepr Skwiercz  – I m  rzut granatem

Piotr Gorczycki – I m tor sprawności

Jakub Kopysiewicz – III m składanie – rozkładanie broni

 

Super wyniki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyróżnieni zawodnicy  otrzymali pamiątkowe nagrody, dyplomy i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Człuchowie, LOK Człuchów oraz LOK Chojnice. Dziękujemy za militarną przygodę i już dziś zapraszamy za rok. Do zobaczenia :)))